Dzisiaj jest 30.09.2016.
Jesteś w:    Start
Niezapomniany Dzień Chłopaka w klasie III Tb Drukuj
      W ostatni piątek, tj 23 września, dziewczęta z klasy III Tb przygotowały dla chłopców niespodziankę z okazji ich święta. Prawidłowo wypada ono 30 września, ale z racji tego iż klasa wybiera się na dwutygodniowe praktykami, uroczystość odbyła się wcześniej. Chłopcy zaproszeni zostali do udziału w teleturnieju podobny do ,, Kocham Cie Polsko ! ,,. Podzieleni na dwie drużyny brali udział wielu konkurencjach, np:. ,,Polszczyzna”, czyli literowanie trudnych słów, i podczas tej rundy znacząco wygrywała drużyna, w której była nasza polonistka, odgadywanie tytułów piosenek, odpowiadanie na podchwytliwe pytania skierowane do konkretnych osób i wiele innych.

Czytaj całość
 
Happy Workers Work Better Drukuj
W piątek 23.09.2016 jedenastu uczniów Zespołu Szkół Budowlanych z opiekunami i dyrektorem Stanisławem Starzykiem wyjeżdża do szkoły I.I.S de Liguori w miejscowości Sant Agata de Goti we Włoszech realizować projekt "Happy Workers Work Better" w programie Erasmus+ The Bridge - czyli "Tworzenie  Zasobów dla Innowacji i Rozwoju Globalnej Edukacji". Dwustronna wymiana uczniów będzie dotyczyła zdobywania umiejętności poszukiwania pracy po ukończeniu szkoły oraz porównania możliwości znalezienia pracy w Polsce i we Włoszech. Uczniowie klas drugich i trzecich Technikum nr 2 przygotowywali się do tego wyjazdu już od ubiegłego roku, wykonując różnorodne prace, zamieszczane w internecie w języku angielskim. Projekt jest finansowany w całości z funduszy Unii Europejskiej.


Czytaj całość
 
Szkolenia Fakro Drukuj
      16 września gościliśmy  przedstawicieli  firmy  Fakro z Nowego Sącza w naszej szkole. Fakro jest największym producentem okien dachowych i akcesorii  w Polsce i jednym  z największych na świecie. W naszej Specjalnej Strefie Ekonomicznej ma również swój oddział.  Z roku na rok proponuje coraz to nowsze rozwiązania swoich produktów spełniając oczekiwania klientów i  projektantów  z  branży budowlanej. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie klas Technikum  wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych i instruktorami praktycznej nauki zawodu.

Czytaj całość
 
Zbiórka nakrętek Drukuj
      We wtorek 13 września 2016 r. po raz kolejny w ramach akcji „Zamień śmieci w radość chorych dzieci" wsparliśmy podopiecznych Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Tym razem zostało zebranych 19 worków nakrętek. Zachęcamy całą społeczność szkolną do dalszego włączenia się w działalność charytatywną na rzecz potrzebujących. Zbieranie nakrętek nic nie kosztuje, a może naprawdę komuś pomóc. Zbiórka prowadzona jest w bibliotece szkolnej.Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 454