Dzisiaj jest 24.11.2017.
Jesteś w:    Start
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
      13 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu obchodzono 99 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na początku uroczystości przemówienie wygłosił dyrektor ZSB Stanisław Starzyk, który przypomniał zgromadzonej młodzieży drogę Polaków do odzyskania upragnionej wolności. Podkreślił, iż w przyszłym roku w setną rocznicę odzyskania niepodległości w całej Ojczyźnie, a także w Powiecie Mielckiem  i Zespole Szkół Budowlanych będzie obchodzone święto w sposób wyjątkowy.

Czytaj całość
 
Lekcja w ramach NPRCZ Drukuj
     10 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyły się lekcje w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, „Książka jako inspiracja do podróży” na podstawie publikacji Wojciecha Cejrowskiego „Gringo wśród dzikich plemion”.
Zajęcia rozpoczęły się od prezentacji multimedialnej przybliżającej sylwetkę autora, oraz fragmentu programu „Boso przez świat” - stopy. Następnie uczniowie odczytali kilka wybranych fragmentów książki „Gringo wśród dzikich plemion”.Czytaj całość
 
Recytatorski sukces ZSB Drukuj
      Olbrzymim sukcesem zakończył się udział uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w powiatowych eliminacjach XXVII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Wśród laureatów znalazło się aż pięcioro reprezentantów ZSB. Największe brawa należą się czwórce recytatorów, z których Justyna Dudek i Mateusz Napieracz otrzymali indywidualne wyróżnienia, zaś Wiktoria Bąk i Daria Mucha – wywalczyły awans do ścisłego finału. Wyróżnienie w kategorii poezja śpiewana zdobyła Andżelika Mazur.

Czytaj całość
 
Wycieczka szkoleniowa do Firmy Greinplast Drukuj
     W dniu 15.11.2017r. uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu z klasy IIIa TB wraz z nauczycielami panią Marią Pietras i panią Renatą Ogórek udali się na  wycieczkę szkoleniową do firmy GREINPLAST,  producenta chemii budowlanej. Siedziba tej firmy znajduje się w Krasnem  pod Rzeszowem. Po miłym przyjęciu, cała klasa wraz z opiekunami i doradcami technicznymi panem Krzysztofem Zielińskim i panem Karolem Homa udała się na zwiedzanie zakładu produkcji, magazynów i laboratorium.  Uczniowie obserwowali pracę fachowców, a także zobaczyli w jaki sposób powstają produkty firmy Greinplast.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 607