Dzisiaj jest 21.08.2019.
Jesteś w:    Start
"Chwała bohaterom" - 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego Drukuj
       1 sierpnia 2019 roku dyrekcja, nauczyciele i młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu uczcili 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Oficjalne obchody odbyły się pod Pomnikiem Armii Krajowej w Mielcu. Uczestniczyły w nich władze samorządowe i miejskie.
O 17:00 - w godzinie "W" cała Polska oddała hołd tym, którzy w 1944 roku stanęli do walki z niemieckim okupantem. To dla nich w całej Polsce zawyły syreny. Przedstawiciele władz samorządowych złożyli wiązanki kwiatów i znicze pod Pomnikiem AK. Wiązankę kwiatów złożył także dyrektor ZSB Stanisław Starzyk.

 
75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego Drukuj
Zapraszamy wszystkich chętnych do obchodów kolejnej rocznicy
wybuchu Powstania Warszawskiego.
W dniu 1 sierpnia 2019 r. (czwartek) o godz. 16.45 przed pomnikiem „Żołnierzy Armii Krajowej” przy ul. Sienkiewicza odbędzie się uroczystość 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
 
Dawid Piłat mistrzem Polski !!! Drukuj
      Na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Poznaniu wysoką dyspozycję zaprezentował młociarz Dawid Piłat, który osiągnął 80.05 metra, zdobywając złoty medal !!!
To drugi wynik na świecie w kategorii junior młodszy. Dawid Piłat jest obecnie wiceliderem europejskich tabel.
     20 lipca w Baku odbędzie się XV Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy, w którym weźmie udział Bułgar Valentin Andreev główny rywal Dawida.
Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów.

 
ZAGADNIENIA NA EGZAMINY POPRAWKOWE Drukuj
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 821