Dzisiaj jest 26.05.2017.
Jesteś w:    Start
Spotkanie z Renatą Piątkowską Drukuj
    We czwartek 18 maja 2017 r. uczennice klas I b i I c Technikum Budowlanego miały okazję wziąć udział w spotkaniu autorskim z Renatą Piątkowską oraz lektorką Malwiną Kożurno. Spotkanie odbyło się w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu. Podczas spotkania uczennice dowiedziały się jak powstaje książka, skąd autorka czerpie pomysły do napisania kolejnej książki. Miały okazję posłuchać rewelacyjnego głosu lektorskiego Malwiny Kożurno. Po spotkaniu uczennice mogły osobiście porozmawiać z pisarką. Dowiedziały się również, na czym polega praca lektora, jak trzeba „pracować głosem”, co to jest emisja głosu. 

Czytaj całość
 
XIII Rajd Rowerowy Drukuj
     W sobotę 20 maja 2017r. uczniowie klas I a, Ib , II b Technikum nr 2 uczestniczyli w  XIII Rajdzie Rowerowym poświęconym pamięci Eugeniusza Szyfnera (1922 – 2017) – mieleckiego Sprawiedliwego wśród Narodów Świata. Współorganizatorami rajdu były 2 mieleckie szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół Technicznych oraz Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej.


Czytaj całość
 
Instalacje on tour - eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów Drukuj
Instalacje on tour – eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów.
Mistrzostwa Polski Instalatorów na Międzynarodowych Targach Poznańskich  to  zawodowe marzenie wielu instalatorów. W wielu miastach Polski trwają  eliminacje również dla adeptów tego zawodu –uczniów szkół  budowlanych.

Czytaj całość
 
Innowacyjna lekcja Greinplast Drukuj
        16 maja 2017r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyła się innowacyjna lekcja z przedmiotów zawodowych na temat ,,Technologie oraz zastosowania i aplikacji produktów marki: „Greinplast” przeprowadzona przez pana Krzysztofa Zielińskiego z firmy Greinplast.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 556