Dzisiaj jest 19.04.2019.

Imieniny

19 Kwietnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Cieszyrad, Czesław,
Czech, Czechasz,
Czechoń, Leon,
Leontyna, Pafnucy,
Tymon, Werner,
Włodzimierz
Do końca roku zostało 257 dni.
Jesteś w:    Start
Szkolenie z firmą Atlas Drukuj
     W dniu 4 kwietnia firma ATLAS przeprowadziła w naszej szkole szkolenie na temat: "Podkłady, podłogi i posadzki". Szkolenie dla klas III Technikum Budowlanego przeprowadził instruktor Patryk Kijak. Uczniowie dowiedzieli się między innymi jakie są zasady dobierania rodzaju pokładu do powierzchni oraz sposoby jego wykonania.

Czytaj całość
 
Uczniowie ZSB na Targach w Kielcach Drukuj
      W dniu 5.04.2019r. uczniowie klasy I Tc (technik budownictwa) uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Kielc i Oleśnicy. Głównym punktem wycieczki był udział w największych w naszym regionie Targach Budowlanych DOM-OGRÓD i TY. Kieleckie targi odbyły się już po raz 26 i od dawna odgrywają aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa. Dla wystawców są skuteczną metodą promocji swoich produktów, a dla zwiedzających możliwością zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami w budownictwie.


Czytaj całość
 
2 dzień strajku... Drukuj
 
Targi Pracy Drukuj
Kolejne Targi Pracy Powiatu Mieleckiego już w kwietniu!
Znamy już datę kolejnej edycji Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak podają organizatorzy targi odbędą się 16 kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Od godziny 11.00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 796