Dzisiaj jest 18.06.2018.
Jesteś w:    Start
Uczennice mieleckiej budowlanki najlepsze w województwie Drukuj
      11 czerwca 2018 roku uczennice z klasy III B technikum nr 2  Edyta Strzelczyk i Weronika Marzec reprezentowały Zespół Szkół Budowlany im. Żołnierzy AK w Mielcu w finale konkursu wojewódzkiego, który odbył się  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. Organizatorem turnieju był Starosta Stalowowolski, zaś współorganizatorami Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.

Czytaj całość
 
Młodzież Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu na rajdzie rowerowym. Drukuj
      7 czerwca 2018 roku grupa młodzieży z mieleckiej „budowlanki” pod opieką dyrektora ZSB Stanisława Starzyka i polonistki Jadwigi Stali - Dudek wzięła udział w Rajdzie Rowerowym im. ks. Romana Sitki zorganizowanym przez Zespól Szkół Ekonomicznych w Mielcu. W tym niecodziennym przedsięwzięciu udział wzięli uczniowie wszystkich mieleckich szkół. Do pokonania uczestnicy mieli ponad 30 kilometrów na trasie Mielec – Biesiadka – Szydłowiec - Mielec. Na zakończenie imprezy młodzież razem z opiekunami odpoczywała przy potrawach z grilla.
Czytaj całość
 
"Nowoczesne technologie zmieniają świat" Drukuj
       IX Mielecki Festiwal Nauki i Techniki  7 - 9czerwiec 2018
       Uczniowie i nasi nauczyciele uczestniczyli w wielu wydarzeniach  festiwalu przygotowanych przez Centrum Kształcenia praktycznego i  Doskonalenia Nauczycieli.  Tradycyjnie interesująco zostało przygotowane stanowisko wystawiennicze naszej Szkoły, szczególnym zainteresowaniem cieszył się model Wieży  Eiffla i  placu budowy. Jednym z wydarzeń było rozdanie nagród konkursie „Mój pomysł na zawód” w którym nasz uczeń Paweł Bryg zajął III miejsce za film promujący zawód Technika inżynierii sanitarnej.

 

Czytaj całość
 
Zakończenie roku klas maturalnych. Drukuj
"Przyszłość należy do tych,
Którzy wierzą w piękno swoich marzeń"


Wzruszające pożegnanie absolwentów

       27 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Budowlanych. Cześć oficjalna rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie głos zabrał dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Stanisław Starzyk, który w swoim przemówieniu podkreślił, iż żegna wyjątkowy rocznik, który wpisał się w historię szkoły bardzo wysokimi wynikami w nauce, zaangażowaniem w przygotowywanie uroczystości i imprez szkolnych, działalnością charytatywną i licznym udziałem w konkursach.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 689