Dzisiaj jest 06.12.2016.
Jesteś w:    Start
Niecodzienna lekcja dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu Drukuj
       05.12.2016r. uczniowie klasy II b ZSZ wraz  z wychowawczynią Marią Pietras, nauczycielką  Bogumiłą Starzyk oraz dyrektorem Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu  Stanisławem Starzykiem zwiedzali nowoczesną firmę Tikkurila w Dębicy.  Przed rozpoczęciem części praktycznej, młodzież wraz z opiekunami wysłuchała wykładu  na temat historii zakładu oraz zapoznała się z podstawowymi informacjami dotyczącymi farby i procesów związanych z jej produkcją i adekwatnym zastosowaniem. Dodatkowo uczniowie zapoznali się z szeroką gamma produktów marki Tikkurila. Część teoretyczną przeprowadziła pani Agnieszka Gawle – przedstawiciel firmy Tikkurila. Dodatkowo, dla przyszłych specjalistów branży budowlanej, przedstawiciel firmy Robert Kosiński przeprowadził szkolenie teoretyczne i praktyczne. Uczniowie mogli spróbować swoich sił przy prawidłowym przygotowaniu podłoża pod roboty malarskie i wykonywaniu dekoracyjnych robót malarskich.

Czytaj całość
 
VI Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Drukuj
      W dniu 23 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rzemieniu odbyła się VI Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Mieleckiego. Na 18 drużyn zgłoszonych do olimpiady Zespół Szkół Budowlanych reprezentowały dwie drużyny, które zajęły III i V miejsce.

Czytaj całość
 
Informacja dla rodziców Drukuj
Informacja !!!

Terminy konsultacji dla rodziców ZSB z terapeutą uzależnień w ramach programu "Lepiej grać niż ćpać" :

28.11.2016r godz. 17.00 - 19.00
1.12.2016r. godz.17.00 - 19.00

Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień.
ul. Żeromskiego 22
(nowy budynek Pogotowia Ratunkowego)
 
Prezentacja wyrobów firmy Silikony Polskie. Drukuj
      16 listopada w ZSB w Mielcu gościliśmy z pokazem przedstawicieli  Zakładów Chemicznych „Silikony Polskie” Sp. z o.o. z Nowej Sarzyny.
Firma ta od ponad 45 lat specjalizuje się w produkcji wyrobów silikonowych o szerokim spektrum zastosowań.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 480