Dzisiaj jest 24.10.2016.
Jesteś w:    Start
Dzień Budowlanych w ZSB Drukuj
      13 października 2016 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu obchodzono Dzień Budowlanych. Na auli ZST zgromadziła się cała społeczność szkoły. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie wszystkich uczniów i nauczycieli powitał dyrektor ZSB Stanisław Starzyk. W swoim przemówieniu, zwracając się szczególnie do klas pierwszych, przypomniał historię święta, a także 40 – letnią historię szkoły budowlanej.

Czytaj całość
 
Znasz li ten kraj gdzie cytryna dojrzewa? Drukuj
      Do Neapolu polecieli uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu. W dniach 23-30 września 2016 z wizytą do Włoch udała się 11 osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu wraz z opiekunami: dyrektorem mgr Stanisławem Starzykiem, oraz nauczycielkami języków obcych – mgr Beatą Węgrzyn-Kilian i mgr Aliną Dziurgot – realizując trzyletni projekt unijny ERASMUS PLUS „The Bridge”. W ramach dwustronnej wymiany uczniowie polscy i włoscy pracowali nad projektem „Happy workers work better”.

Czytaj całość
 
"Kawałek nieba" od uczniów ZSB Drukuj
       W dniach 26 – 30 września 2016 w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu przeprowadzono akcje charytatywne, z których całkowity dochód przeznaczono na leczenie ciężko chorego taty jednego z uczniów ZSB. Młodzież oprócz zbiorek pieniędzy, zorganizowała kiermasz ciast i sprzedaż cegiełek. Uzbieraną kwotę przelano na fundację Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba, która ratuje życie chorych osób, miedzy innymi taty ucznia ZSB.

Czytaj całość
 
Grilla z okazji Dnia Chłopaka Drukuj
       W zeszłą środę dnia 28.09.2016 uczennice klasy II b TB zorganizowały swoim kolegom grilla z okazji Dnia Chłopaka. Uczniowie z uśmiechem na ustach wyruszyli w stronę Hotelu Polskiego, gdzie miało odbyć się „przyjęcie”. Po przybyciu na miejsce wszyscy zajęli się poczęstunkiem,  przy którym panowała znakomita atmosfera. Dziewczęta przygotowały również pyszny tort i złożyły kolegom życzenia.

Czytaj całość
 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 462