Dzisiaj jest 19.09.2018.
Jesteś w:    Start
MŁODZIEŻ Z ZSB ZBIERA KREW DLA POLSKI Drukuj

      W Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu rusza akcja honorowego krwiodawstwa pod hasłem „100 litrów krwi na 100- lecie niepodległości”. Inicjatywa wpisuje się w szkolne obchody uczczenia stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W tej szczytnej akcji pragnie wziąć udział wielu uczniów mieleckiej „budowlanki” oraz nauczyciele. Młodzież podzielona na grupy będzie oddawać w ciągu dwóch tygodni krew do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Mielcu. Celem tak szczytnego przedsięwzięcia jest zebranie jak największej ilości krwi, promocja idei honorowego krwiodawstwa, a także uczczenie 100 – lecia odzyskania niepodległości. Uczniowie pragną upamiętnić akcją charytatywną tych, którzy walczyli i przelewali krew, aby naród polski mógł żyć w wolnym kraju. Organizatorką akcji jest nauczycielka Magdalena Tomecka.

 
Integracja klasy 1b Drukuj
        W dniu 13 września 2018 roku uczniowie klasy I b branżowej szkoły I stopnia, kształcący się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie integrowali się w sali konferencyjnej Hotelu Polskiego wspólnie z wychowawcą.

Czytaj całość
 
Plan lekcji 2018/2019 Drukuj

Plan lekcji (od 10 września 2018r). 
Uczennica ZSB laureatką Drukuj
 
Uczennica Zespołu Szkół Budowlanych laureatką XXII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2018. Karolina Chrabąszcz uczennica klasy II TC z Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej została laureatką XXII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2018 pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska – Białej. 

 

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 707