Dzisiaj jest 16.01.2019.
Jesteś w:    Start
Plan lekcji 2018/2019 Drukuj

Plan lekcji (od 14 stycznia 2019r). 
Wzruszające świętowanie maturzystów Drukuj
      W grudniu 2018 roku uczniowie klasy IV TB obchodzili klasowe „mikołajki” na lodowisku w Dębicy. Wspólnie spędzali czas, integrowali się i znakomicie jeździli na łyżwach. Należy podkreślić, iż młodzież ten świąteczny okres już wielokrotnie spędzała właśnie na lodowisku razem z wychowawczynią panią Bogumiłą Starzyk.

Czytaj całość
 
Jasełka w Zespole Szkół Budowlanych Drukuj
      21 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu uczniowie z klasy IV TB  pod kierunkiem nauczycielek Agaty Robak i Moniki Sosińskiej przygotowali Bożonarodzeniowe Jasełka. Świąteczny spektakl obejrzała młodzież z ZSB jak również nauczyciele zgromadzeni na „opłatku szkolnym”. To była niezwykła duchowa uczta dla widzów. Młodzież zachwyciła znakomitą grą aktorską i kostiumami. Jasełka poruszały problematykę dobra i zła w Świecie Przedstawiły narodzenie Jezusa w ubogiej stajence i radość ludzi z przyjścia na świat Zbawiciela. Należy podkreślić, iż było wiele scen humorystycznych, kompromitujących Lucyfera i jego świtę. Fenomenalnie swoje role odegrali: Wojciech Kużdżał, Damian Kulpa, Arkadiusz Krużel, Mateusz Smykla, Agata Wilk, Dominika Turczyn, Mateusz Stachula, Ernest Ryba, Weronika Marzec, Krystian Warias, Karolina Wałega, Alicja Godek, Bartłomiej Kusek i Rafał Zawisza. Aktorzy i panie opiekunki otrzymali gromkie brawa od widzów. Przedstawienie wprowadziło w klimat Świąt Bożego Narodzenia i na długo pozostanie w pamięci.

 
Świąteczna akcja charytatywna na leczenie Kacperka Drukuj
       W grudniu br. uczniowie z klasy II TC z Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu przeprowadzili zbiórkę wśród nauczycieli oraz młodzieży ZSB i ZST na leczenie Kacperka Banasiaka, który jest synkiem absolwentów mieleckiej budowlanki. Wszyscy darczyńcy okazali serce, gdyż do puszki wpłynęło ponad 800 złotych. Kwota została wpłacona na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Cała społeczność ZSB na czele z dyrektorem Stanisławem Starzykiem  życzy Kacperkowi jak najszybszego powrotu do zdrowia, a rodzicom wytrwałości. Absolwenci Sylwia i Marcin to byli wspaniali uczniowie, których bardzo miło wspominają wszyscy nauczyciele. Mieszkańcy Mielca mogą wpłacać pieniądze i uczestniczyć w licznych akcjach, których celem jest pomoc Kacperkowi. Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
34088 Banasiak Kacper darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


 
Zobacz też…
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 755