Dzisiaj jest 13.12.2018.
Jesteś w:    Start
Konkurs Turbolandeskunde Drukuj
    Po raz piąty uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego TURBOLANDESKUNDE. Wystartowało sześć zespołów trzyosobowych z klas 1TA, 1TC, 2TA, 2TB i 3TC. Najlepszym zespołem okazały się uczennice z klasy 3TC: Izabela Duszkiewicz, Marcelina Domoń i Andżelika Mazur.

Czytaj całość
 
Szkolenie z firmą Solvachem Drukuj
      W dniu 4 grudnia 2018r. w Zespole Szkół Budowlanych w Mielcu odbyło się szkolenie, które przeprowadził przedstawiciel Firmy Solvachem Pan Jacek Raźny dla klasy IIIa i IIIb’TB na temat ,, Ultralekki granulat w produktach chemii budowlanej Poraver®’’.
Poraver® jest znakomitym przykładem na innowacyjne wykorzystanie odpadów szkła butelkowego. Ten produkt jest ultralekkim granulatem produkowanym w 100% ze stłuczki szklanej z recyklingu.

Czytaj całość
 
Kartki świąteczne za granicę. Drukuj
      Nadchodzące święta Bożego Narodzenia są okazją do składania życzeń. Uczniowie naszej szkoły samodzielnie wykonali przepiękne kartki świąteczne i ułożyli życzenia w języku angielskim. Uzdolniona młodzież mogła zaprezentować swoje talenty plastyczne i dekoratorskie wkładając ogrom pracy i oryginalne pomysły w te swoiste dzieła sztuki.

Czytaj całość
 
Uczennice Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu w finale ogólnopolskiego konkursu Drukuj
      Dwie uczennice ZSB z klasy II TC Izabela Skucińska i  Karolina Chrabąszcz, zostały laureatkami krajowych eliminacji V Ogólnopolskiego Konkursu Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim. Zadaniem dziewczyn było napisanie minimum czterostronicowego opowiadania dotyczącego biografii wybranego żołnierza Legionów Polskich, którego losy związane były z regionem mieleckim.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 5 z 744