Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
Kategoria:

Po zakończeniu projektu Erasmus+ i doświadczeniach zdobytych w Hiszpanii założyliśmy w naszej szkole grupę People of Trust i chcemy pomagać uczniom przeżywającym trudności w integracji z innymi uczniami w klasie i szkole.
Jeśli źle się czujesz w szkole lub klasie, nie jest dla ciebie prosta komunikacja z koleżankami i kolegami i chciałbyś porozmawiać z kimś życzliwym - jesteśmy dla Ciebie. Można nas znaleźć na przerwach i na Facebooku.

Czytaj więcej...
Kategoria:

 Hiszpanie świetnie wykonali zadanie i zrobili zdjęcia udając mieleckiego Gryfa na tle budynku sądu.
Pani Joanna Balcerzak, wymyślając grę turystyczną po Mielcu z zadaniami na mapie, zapewniła naszym gościom dużo ruchu na świeżym powietrzu.
Zwiedzanie starówki mieleckiej i muzeum Jadernówki okazało się strzałem w dziesiątkę. Piękna pogoda, doskonałe towarzystwo rówieśników. Już nie możemy się doczekać popołudniowych lekcji prowadzonych po angielsku przez nauczycieli z naszej placówki!

Kategoria:

W dniu 28 września w Zespole Szkół Budowlanych uczniowie w ramach projektu Erasmus uczestniczyli w zajęciach z przedmiotów zawodowych budowlanych integracyjnych.
Na zakończenie została zorganizowana lekcja innowacyjna z zastosowaniem różnych technik z branży budowlanej: malowanie dekoracyjne i aranżacja wnętrz z zastosowaniem farb, prace montażowe budowlano- instalacyjne, dekoracje w drewnie.
Uczniowie z Włoch, Hiszpanii i Słowenii prowadzili rozmowy z naszymi przedstawicielami Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu.

Czytaj więcej...