Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu
Kategoria:

Rozpoczynamy w kolejnym roku pracę w projekcie Erasmus+ "EU Values for Inclusion". Pierwszym działaniem projektowym było wydarzenie sportowe. 24.09.2021 odbył się wirtualny Ogólnopolski Bieg Erasmus+
Reprezentacja naszej szkoły, uczniowie klasy 3TC Maciej Sroczyński, Karolina Sokołowska, Wiktoria Turczyn i Wiktor Bąk pod opieką pana Konrada Małeckiego biegli w sztafecie przez 60 minut, używając aplikacji mierzącej dystans i prędkość. Osiągnęli wspólnie wspaniały wynik : są na 28 miejscu w Polsce, na 285 startujących zespołów. Serdecznie gratulujemy!
Wszyscy zainteresowani projektem mogą się zgłaszać do pani Aliny Dziurgot lub pani Ewy Klimek.

Czytaj więcej...
Kategoria:

 Uczniowie i nauczyciele ZSB  Mielec ukończyli kolejny międzynarodowy projekt europejski w ramach Akcji 2 programu Erasmus+ Edukacja szkolna – „From Columbus to Atlantis”. Pomimo nauki zdalnej w pandemii, dzięki technologii nadal podróżujemy i wirtualnie spotykamy się z uczniami z innych krajów europejskich! Odbyliśmy 5-dniową mobilność wirtualną „Dear Mir” zorganizowaną przez koordynatora projektu, nauczyciela z Anglii, pana Ian’a Kell na platformie ZOOM.

Czytaj więcej...
Kategoria:

 17 maja o godzinie 9.30 miało miejsce szczególne spotkanie z cyklu Erasmus+ Project "From Columbus to Atlantis". Ze względu na pandemię nasze spotkania odbywają się na platformie ZOOM. Podczas tego spotkania omawialiśmy tematy związane z zanieczyszczeniem środowiska. Każdy z 5 krajów przedstawił własną prezentację omawiającą zagrożenia, ale i rozwiązania problemu zanieczyszczania naszej planety.

Czytaj więcej...