Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu

 W dniach 20-21 mają odbyła się wycieczka klas 4Ta i 4Tb w Pieniny. Pierwszy dzień rozpoczął się spacerem przez Wąwóz Homole na Wysoką i Durbaszkę, a zakończył ogniskiem integracyjnym. Drugiego dnia odbywa się spływ pontonowy przełomem Dunajca. Na koniec pożegnaliśmy Pieniny podziwiając panoramę z Palenicy. Opiekę nad uczniami sprawowali: Joanna Balcerzak, Agnieszka Zborowska, Monika Sosińska i Konrad Małecki.

Kategoria: