View the embedded image gallery online at:
https://zsbmielec.pl/home/index.php/szkola/szkolne-info/wycieczka-klas-4ta-i-4tb-w-pieniny#sigProId1df5567b41
W dniach 20-21 mają odbyła się wycieczka klas 4Ta i 4Tb w Pieniny. Pierwszy dzień rozpoczął się spacerem przez Wąwóz Homole na Wysoką i Durbaszkę, a zakończył ogniskiem integracyjnym. Drugiego dnia odbywa się spływ pontonowy przełomem Dunajca. Na koniec pożegnaliśmy Pieniny podziwiając panoramę z Palenicy. Opiekę nad uczniami sprawowali: Joanna Balcerzak, Agnieszka Zborowska, Monika Sosińska i Konrad Małecki.
https://zsbmielec.pl/home/index.php/szkola/szkolne-info/wycieczka-klas-4ta-i-4tb-w-pieniny#sigProId1df5567b41
View the embedded image gallery online at:
https://zsbmielec.pl/home/index.php/szkola/szkolne-info/wycieczka-klas-4ta-i-4tb-w-pieniny#sigProId0c15917125
https://zsbmielec.pl/home/index.php/szkola/szkolne-info/wycieczka-klas-4ta-i-4tb-w-pieniny#sigProId0c15917125
