Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu

 W ostatnich dwóch latach nauki brakowało nam wspólnych wyjazdów. Dlatego tego roku szkolnego postanowiliśmy pojechać na naszą klasową wycieczkę na trzy dni. Od 20 do 22 września spędziliśmy razem czas na wędrówkach, zwiedzaniu i wieczornych rozmowach przy planszówkach. Pierwszego dnia zdobyliśmy Gubałówkę, a dzień zakończyliśmy przy grillu w Murzasichle, gdzie nocowaliśmy.

Drugiego dnia zwiedzaliśmy Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego PN, Pustelnię Św. Brata Alberta oraz poszliśmy do Doliny Kondratowej. W schronisku spotkaliśmy znanych sportowców, Andrzeja Gołotę i Marcina Najmana. Chłopcy byli zachwyceni możliwością zrobienia sobie z Nimi zdjęć. Pogoda tego dnia nam dopisała, mogliśmy podziwiać widoki i zrobiliśmy wiele pamiątkowych fotografii. Wieczorem przyjemnie było posiedzieć z kolegami przy planszówkach. Trzeciego dnia chłopcy korzystali z uroków Term Chochołowskich, a dziewczęta zwiedziły sanktuarium na Krzeptówkach oraz Muzeum Szczęścia By Happy.
To był dobry czas bycia razem z kolegami i koleżankami, także z nauczycielami, którzy opiekowali się nami, panią Joanną Balcerzak, panem Konradem Małecki i panem Łukaszem Piziakiem.
Jak zapewniał nas przewodnik, pan Marcin, nogi przestaną nas boleć, ale wspomnienia pozostaną.

Kategoria: