Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu

W związku z nowym projektem ERASMUS EU Values for Inclusion zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie rysunkowym z atrakcyjnymi nagrodami. Szkoła to budynek, jego bryła, elewacje, otoczenie, pomieszczenia wewnątrz. Współtworzymy ją również my wszyscy. W obecnej sytuacji szkoła przeniosła się do domów, do telefonów, laptopów, tabletów. Pomimo, iż nie mamy możliwości spotykać się razem w budynku szkoły zapewne pamiętamy go dobrze.
Tematem konkursu jest właśnie budynek naszej szkoły - Zespołu Szkół Budowlanych znajdujący się w kompleksie budynków. Spróbujcie swoich sił i ukażcie ten budynek w wybrany przez siebie sposób. (Można skorzystać ze zdjęć dostępnych w internecie: widok elewacji frontowej, rzut z lotu ptaka, perspektywa całości kompleksu itp.) Pokażcie wszystkim co tak naprawdę w nim lubicie, podziwiacie.
Technika jest dowolna: ołówek, węgiel, tusz lawowany, rysunek pędzlem, akwarela itd. Można pokazać budynek w kontekście całego zespołu, przedstawić tylko segment B, zilustrować charakterystyczny fragment korytarzy i sal.
Prace należy przesyłać w formie elektronicznej do 6 kwietnia.
Wykonaj rysunek na formacie A3, zrób jego dokładne zdjęcie, opisz imieniem i nazwiskiem oraz klasą w pliku.
Gotowy plik prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gdy wrócimy do zdalnego nauczania najlepsze prace wywiesimy na tablicy więc zachowaj rysunek w idealnym stanie:)
POWODZENIA!!
Organizatorzy konkursu: Klaudia Rusin, Anna Matras-Moryl, Alina Dziurgot.